Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Registrace je bez legrrace vážná věc. Tak koukej dobře vyplnit i tvou adrresu, ať pan pošťák ví, kam ti nosit ty tlustý balíky s výhrrrami.

Registrace do hry POKLAD

Povinné položky:
Tvé jméno:
Tvé příjmení:
Tvá přezdívka:
Ulice a číslo, kde bydlíš:
Město, kde bydlíš:
PSČ, kde bydlíš:
Tvůj email: (slouží k přihlášení)
Heslo: (slouží k přihlášení)
Heslo ještě jednou:
Jsi: kluk Kluk holka Holka
Nepovinné položky:
Napiš, proč hledáš poklad:
(text se zobrazí u tvého profilu)
Poklady lovím:
s gps
s GPS
bez gps
bez GPS
Kontrola proti spamu: opište následující kód osmpětpětnulačtyři
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42