Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Tak tady najdete další indicii k vyluštění tajenky trrrasy a navíc nacpete svá břicha k prrrasknutí!

Detail výletního místa

Výletní místo - stravováníRestaurace & bar Admiral
Základní popis:
Vaříme pro Vás pouze z čerstvých prvotřídních surovin, které zpracováváme velmi šetrně, aby si zachovaly svoji přirozenost. Vyhýbáme se polotovarům, umělým přísadám, chemickým zvýrazňovačům chuti, E-čkám atd. … Vařit pro Vás není naše zaměstnání, ale zábava.
Pochoutka z Neapole dobyla Itálii a po ní celý svět. Pro dobrou pizzu však už nemusíme jezdit do Itálie v Baru Admirál naleznete tak výtečnou pizzu, že by mohli Italové závidět. A nejenom pizzu v naší nabídce najdete lahodné těstoviny, pokrmy z masa, čerstvé saláty.

Adresa:
Restaurace & bar Admiral
Palackého 42
Mnichovo Hradiště

GPS: 50°31'27,12"N, 14°58'22,80"E

Kontakt:
tel.: 733 153 873
e-mail: info@admiral.cz
web: http://www.admiral.cz/

Otevírací doba:
pondělí - neděle 18:00 - 3:00
Toto místo je součástí výletů:
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42