Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Hradiště na Závisti
Výlet Okolí Prahy - SlapyHradiště na Závisti
Pěší výlet 7,95 km
Doba výletu 2:25 hod
Komentáře k výletu
Matyáš "Matýsek" Mendl
 - 8.9.2012, 23:09:22
A ještě poznámka pro piráty cyklisty: Tuto je jeden z výletů, který se nedá jet na kole (alespoň ne s menšími piráty cyklisty).
Ale pro pěší piráty je to opravdu krásná výprava, která za to určitě stojí :o)…
Matyáš "Matýsek" Mendl
 - 8.9.2012, 22:29:52
První část tutoho výletu jsme prošli už na začátku léta, ale poklad z druhé poloviny (Rezervace Zvolská homole) nám stále chyběl, tak jsme se pro něj dnes konečně vypravili.
V lese bylo nádherně a ta klikatá cestička z Jarova nahoru na Zvolskou homoli, ta je úžasná. Od schování pokladu se to ale nahoře asi trocha změnilo, závora už tam není. Po chvilce hledání jsme ale našli díru po levém sloupku a naproti ní na druhé straně cesty (je to ta cesta, která vede z pole) nakonec i zbytek u země odříznutého pravého sloupku. V tu chvíli nám došlo, že jsme dom zapomněli náš cestovní rýček, zrovna když bychom ho potřebovali. Ale poradili jsme si nakonec i bez něj :o)…
(8. září 2012)
Michal "Míša" Mendl
 - 15.8.2012, 22:21:10
Tuten výlet jsme podnikli opět v bandě s našimi pirátskými kamarády.
Je to moc krásná procházka lesem. Hnedka na začátku je mini-ZOO (je to opravdu maličká ZOO, kde jsou zvířata našich lesů, mj. divoká prasata, která měla zrovna malá selátka). Jen jsme se asi nějak loudali (ono bylo stále co prozkoumávat), že jsme stihli projít jen polovinu cesty (a tím jsme vlastně z poloviny půldenního výletu zvládli udělat jeden celodenní, ale krásný)…
První kešku Oppidum Závist jsme našli podle popisu bez potíží, ke druhé jsme už nedošli, ale hnedka jak to půjde, tak to napravíme :o)…
(8. července 2012)
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód devětčtyřidevětosmnula
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42