Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

K hradu Valečov
Výlet Český rájK hradu Valečov
Pěší výlet 11,70 km
Doba výletu 2:30 hod
Komentáře k výletu
Daneček "Spiderman" Jiruše
 - 28.6.2014, 20:44:30
Výlet stál pod psa,počasí bylo sice krásné,ale to je všechno.Keška na Valečově(K-134)je ukradená,strom už tam není,jen pařez v kterém mají obrovské mraveniště lesní mravenci,to nás sice neodradilo,ale když jsme odkryli kámen tak pod ním byla jen prázdná díra.A zrovna dneska taky probíhal na hradě Valečov pohádkový les,takže všude spousta lidí,dětí,atd.takže hledání stálo za prd.Mysleli jsme si že u rybníčků si vylepšíme skore,ale jak jsme se mýlily,po cestě jsme se ještě stavily v Drábských světničkách,tam to bylo krásné,doporučujeme,krásný výhled,prostě supr.Pak už jsme šli hledat druhou kešku u rybníčků(K-133),nejdříve jsme si museli prošlapat cestu 1,5metru vysokým křovím z bodláků a kopřiv a pak jsme u stromu zjistli,že kůry tam je sice dost,ale keška v ní schovaná nikde,no prostě smůla.A ke všemu jsme ještě doma zjistily,že jsme chytli 2 klíšťata.
Matyáš "Pilot " Haas
 - 4.5.2014, 16:30:43
Náš první výlet letošního roku dopadl pod psa. Nenašel jsem ani jednu kešku a to mě pomáhala mamina táta a GPS. Pilot
Matyáš "Matýsek" Mendl
 - 9.8.2012, 23:49:52
Tak tuten výlet nám zase dal, tedy hlavně poklad schovaný na Rozcestí mezi čtyřmi rybníčky. Zvládli jsme kopřivy i bodláky (na ty jsme už zvyklí), pirátská mamka přežila setkání s poměrně velkou užovkou (a to se hadů opravdu hodně bojí), ale když z pahýlu (stojícího) kmene kousek od místa, kde měla být poklad schovaný, začali vylétávat sršni a pak nám dokonce začali nalétávat na pirátského taťku, raději jsme vyklidili prostor, sršni jsou prý sice mírumilovní, ale přeci jen jsme to nechtěli pokoušet, když byli v přesile. Tak tenhle poklad snad až někdy příště :o)…
Šárka "Šáša" Melichová
 - 3.7.2012, 18:55:18
Keška na Rozcestí mezi čtyřmi rybníčky se nedá bez GPS najít mi jí hledali hodinu a nenašli.
Jan "Rafael" Spisar
 - 26.5.2012, 21:36:59
Popis trasy i umístění kešek odpovídá, ale u K133 na hrázi mezi rybníky se musí projít kopřivami a bodláky
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód šestšestdvěšestšest
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42