Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Komentáře k výletu
Matyáš "Matýsek" Mendl
 - 4.9.2012, 14:34:41
Tuten výlet jsme vybrali podle pirátských komentářů (chtěli jsme vyrazit na výpravu na kole) a opravdu nezklamal, byla to krásná projížďka, děkujeme moc :o)…
Vyráželi jsme z Klánovic, takže jsme projeli takovou osmičku a tím si výlet trocha prodloužili, ale to vůbec nevadilo. Oba poklady jsme podle popisu našli bez větších problémů a ani jsme tentokrát nemusili pátrat nikde v zemi; ještě že tak, stačily ty spousty louží, které jsme míjeli cestou a které malé piráty úplně přitahovaly a ti podle toho pak vypadali. Byli jsme rádi, že jsme se tentokráte přiblížili autem, mít se dom vracet veřejnou dopravou, obávám se, že by nás dovnitř nepustili :o)…
Magdaléna "Matu-" Turinská
 - 7.8.2012, 21:29:41
Známe to tu naspaměť, výlet to byl rychlej.
bylo to super.
Modrá paní a rytíř z Vavřtejna
 - 26.5.2012, 21:57:20
Moc pěkný výlet. Celou trasu jsme bez problémů projeli na kole (místy velmi pohodlná cesta, místy pár kořenů, ale dobře sjízdných). Jeli jsme z Počernic do Klánovic a zpět do Počernic. Obě kešky jsme bez větších problémů našli. Můžeme jen doporučit!
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód dvěpětnulajednatři
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42