Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Z Nelahozevsi na zámek Veltrusy a zpět
Výlet Okolí Prahy - MělnickoZ Nelahozevsi na zámek Veltrusy a zpět
Pěší výlet 12,50 km
Doba výletu 2:30 hod
Komentáře k výletu
Michal "Míša" Mendl
 - 17.9.2012, 21:05:09
O víkendu jsme konečně byli vysvobodit princeznu Polyxenu na zámku Nelahozeves, tak nám to nedalo a vydali jsme se ještě jednou prozkoumat místo úkrytu pokladu u Červeného mlýna, který se nám v létě nepodařilo najít.
Měli jsme s sebou tentokráte celé naše pirátské (důlní) vybavení (dloubátko a cestovní rýček), ale ani to nepomohlo a poklad jsme zase nenašli.
Přiznávám, že tady to už tedy vzdáváme :o)…
(15. září 2012)
Matyáš "Matýsek" Mendl
 - 26.7.2012, 11:44:05
Sice máme raději procházky po lesních než asfaltových cestách, ale i tak to byla moc příjemná procházka, zvláště uvnitř veltruského parku, kde je krásně.
První kešku jsme podle popisu našli bez potíží (jen nejmladší pirát naší výpravy protestoval, že stromky nejsou tři, ale čtyři).
Druhou kešku (Červený mlýn) jsme, stejně jako pirátka před námi, nenašli. Podle popisu si také myslíme, že jsme byli u správného stromu (navíc o pár dní později jsme měli znovu cestu kolem, tak jsme se pokoušeli hledat ještě jednou v plné sestavě (čtyř pirátů), prohlédli jsme i nejbližší stromy v okolí), ale ani tak jsme kešku, bohužel, nenašli.
Ale zase jsme mezi větvemi na zemi objevili krásného roháče.
A co nás ještě cestou zaujalo: Na zámku Nelahozeves je pro děti během prázdnin připravena každý víkend pohádková hra "Vysvoboď princeznu Polyxenu ze spárů draka," docela nás mrzelo, že jsme tam byli v pátek, asi se tam budeme musit vypravit ještě jednou…
Alenka "Ala" Pátková
 - 16.7.2012, 17:00:43
ahoj myslíme si,že tuto keš někdo vzal,jsme si jistý, že strom jsme našli správný....
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód osmčtyřisedmjednaosm
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42