Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Komentáře k výletu
Filip "Filip" Kapitán
 - 19.4.2014, 19:23:45
Kešku u Přerovské hůry jsme našli bez problémů, pozor, kroky se počítají až od druhé závory. Bohužel pár dní před námi poklad doslova vyrabovali piráti Marek a Markéta Švecovi, kteří nerespektují pravidla hry a vzali 4 nové mince z pokladu.
Jinak výlet to byl fajn, včetně prohlídky skanzenu.
Daniel "Zahradnik" Franc
 - 29.5.2013, 20:40:51
tato keška je podle mě stracena ale na tomlevýletě jsem ještě nebyl ale mohl to vzít bezdomovec AHOJ DAN
Matyáš "Matýsek" Mendl
 - 18.8.2012, 23:36:24
Na tuten pirátský výlet jsme vyrazili znovu na kole, většina je po rovině, tak to krásně svištělo :o)…
První poklad (Převorská hůra) je přes křoví (trnité) poměrně špatně přístupný, ale ke svahu jsme se nakonec protáhli, prozkoumali snad všechny přístupné kořeny (a při tom „odtěžili“ část svahu), ale poklad jsme nenašli. Druhý poklad (Les Netušil) nás také potrápil (na zemi jsou spousty větví z prořezaných stromů) a zmátl (nemohli jsme najít buky, na kraji lesa jsou duby), ale tady jsme nakonec byli úspěšní.
Jinak v pokladnicích mají mincí dostatek (krom Muzea v Čelákovicích, kde je jen pár posledních mincí krále)…
(17. sprna 2012)
Magdaléna "Matu-" Turinská
 - 7.8.2012, 21:24:00
Byly jsmetu hodněkrát, bylo to dobrý vždy.
Šárka "Modrá Paní z Vavřtejna" Marianová
 - 18.4.2012, 10:13:25
Jeli jsme na kolech, parádní terén, byl to super výlet!
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód šestšestsedmpětsedm
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42