Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Kunratickým lesem
Výlet Posázaví - BenešovskoKunratickým lesem
Pěší výlet 8,00 km
Doba výletu 2:25 hod
Komentáře k výletu
Kryštof "Kiki" Ludvík
 - 1.9.2013, 20:38:25
Ahojky,tak jsme našli jen poklad u potoka,ten u rybníka bohužel ne,i když místo uložení jsme našli podle popisu zcela určitě..možná zmizel :-))
Kiki a jeho banda
Jakub "Kuba Holanďan" Šlapák
 - 30.9.2012, 20:18:28
Kešky jsou na popsaných místech, indicie v restauraci u Václava IV. není. Jinak je to moc pěkná procházka, ani bychom neřekli, že v Praze je takový pěkný kousek lesa.
Holanďani
Michal "Míša" Mendl
 - 18.8.2012, 23:33:27
V Kunratickém lese to trocha známe, takže jsme šli bez mapky a určitě jsme netrefili přesně popsanou pirátskou cestu, ale procházka to byla moc krásná (jako vždy) a poklady jsme našli oba.
Schránka Rybník Labuť přesně odpovídá popisu, u Kunratického potoka jsme zvládli všechny odbočky, ale pak jsme nějak špatně spočítali břízy, schránku jsme ale nakonec u kořenů jedné z nich našli :o)…
(2. července 2012)
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód devětšestsedmpětdevět
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42