Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Komentáře k výletu
Adéla "Malajka" Spisarová
 - 8.9.2013, 20:23:27
Kešku K048 ( Mezi Kuklíky ) jsme objevili rozbitou, notes, mince a viko z krabice byly rozházené po okolí. Mince co byly v igelitovém pytlíku jsme si vzali (spolu s bráchou ) na další přenesení ( vyzvednutí je zadáno do systému ), ostatní jsme ponechali na místě. Kešku jsme umístili zpět a zarovnali kameny . Mince CZD0032 ; CZK0030 a CZG0029 jsou opršené a údaje na nich jsou špatně čitelné.Byla to naše druhá návštěva této kešky, bydlíme docela nedaleko.
Sára "Rebelka" Kábová
 - 5.7.2013, 20:46:30
Popis první části trasy není zcela jednoznačný. Keška 48 mezi Kuklíky je stále rozbitá, notes promočený, mince shnilé. Zjevně to od loňska nikdo nepořešil. Pixlu jsme vysušili a dali navíc do igeliťáku, ale stačit to nebude. GPS souřadnice obou kešek jsou úplně blbě.
Zuzana "Zuzi" Šmídlová
 - 10.11.2012, 20:16:06
Ahoj, zdravím vás, piráti.
Dejte si pozor při hledání kešek.
Tento výlet jsme zkusili na rychlo, bez přípravy a hledaly poklady podle gps, ale ty udané souřadnice jsou chybné!!!
Ty nám daly .
Kutná Hora je nádherné město, a tak se těšíme na opravný výlet, tentokráte však s lepší přípravou.
Matyáš "Matýsek" Mendl
 - 15.8.2012, 21:56:31
Další z krásných výletů, navíc v okolí moc krásného města.
Oba poklady jsme podle popisu našli bez potíží, jen krabička Panorama mezi Kuklíky je poničená a notýsek je tak promočený, že se do něj nedá zapsat (ale indicie je stále čitelná).
A co nás ještě zaujalo cestou?
Na rozcestí Na Pašince jsme se zastavili na chvilku v restauraci, abychom se posilnili polévkou, a tu mají opravdu výbornou (měli jsme hovězí vývar s knedlíčky).
V Chrámu Nanebevzetí Panny Marie promítají pro malé piráty (a nejen pro ně) kratičkou animovanou pohádku (asi devět minut) o historii sedlecké baziliky s názvem Splendissima basilica, která určitě stojí za vidění (my jsme si jí dokonce koupili i domů na DVD).
Ale v Kutné Hoře je spousta památek, které stojí za vidění, jen na ty se musíme vypravit ještě jednou, jedno odpoledne na to všechno opravdu nestačilo :o)…
(12. srpna 2012)
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód sedmšesttřidevětnula
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42