Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Komentáře k výletu
Jakub "Kuba Holanďan" Šlapák
 - 26.8.2013, 08:03:16
Obě kešky v pořádku, jen indicie v pohostinství U Vejra je skoro nečitelná.
Matyáš "Mapes" Kuba
 - 16.6.2013, 21:29:18
A hájovny to bylo trochu náročnější ale máme vše
Michal "Míša" Mendl
 - 2.9.2012, 16:22:14
Tuto byla naše poslední prázdninová pirátská výprava a tak jsme si ji pořádně užili. Bylo po dešti, takže cesta byla hezky podmáčená a my na jejím konci důkladně zablácení.
Ukrytí obou pokladů je dobře popsané, takže navigace ani nestihla zaměřit družice a menší pirát už nadšeně hlásil, že ho má (a mimochodem, poklad U hájovny má moc hezkou skrýš).
Jinak na Bezdězu na hradní věži je veliká cedule, že se tam rojí mravenci, ale žádného jsme nepotkali. A pod stromem života (který je nad vstupem do hradní kaple) jsme prošli správnou nohou, alespoň podle pověsti :o)…
"Matu-"
 - 10.7.2012, 17:12:45
Bylo to bezva. Indicie v Poslově mlýně není na hospodě, ale v recepci zevnitř. Jsou tam stále, ukáží Vám ji.
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód čtyřidvětřipětnula
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42