Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Komentáře k výletu
Michal "Míša" Mendl
 - 17.8.2012, 23:02:17
Tuto byl náš první pirátský výlet, který jsme podnikli na kole. Sice jsme najezdili přes 16 km (bez rozhledny, na té jsme byli pěšky), takže jsme asi netrefili přesně tu správnou trasu, ale výlet to byl super :o)…
Kešku Kamenní bratříčci jsme našli poměrně rychle (díky navigaci jsme našli správné místo k zastavení na cestě a i když nám pak ukazovala na druhou stranu cesty, s popisem se poklad dal dohledat). Při zapisování nás pak rozesmála pohádka o zeleném mužíkovi s modrou anténkou, která se začíná na konci notýsku, to je moc krásný nápad.
Kešku Starý pařez jsme naopak přejeli a hledali docela dlouho, navigace nám ukazovala dál po cestě (o poměrně velký kus), nemohli jsme navíc najít ani hraniční kámen, ale byli jsme dnes v plné sestavě čtyř pirátů, tak jsme se rozprostřeli, prochodili kus lesa a nakonec našli hraniční kámen i poklad :o)…
(16. sprna 2012)
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód sedmjednapětsedmosm
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42