Nejsi přihlášen! přihlásit | registrovat | zaslání hesla
 
Není nad to, si dobře vybrrrat! Někteří frrajeři ani nepotřebují mapu a vyrrráží jen tak s GPS. Až si sbalíš batoh, klikni na jeho ikonu, ať si vytiskneš vše co potřebuješ do svého cestovatelského deníku.

Detail výletu

Komentáře k výletu
Matyáš "Matýsek" Mendl
 - 17.9.2012, 21:35:26
„Našli moji rádcové, našli?“
„Nenašli.“
Nenašli vůbec nic :o)....
Dopoledne jsme se rozhlíželi v Jičíně (na festivalu Jičín - město pohádky), zda nenarazíme na pirátské doupě (které jsme bohužel loni propásli), ale rozhlíželi jsme se marně.
Odpoledne jsme pak vyrazili na pirátskou výpravu:
U Černé borovice jsme sice našli správný pařez (on tam ani jiný není), ale poklad už ne. A protože jsme byli v chráněném parku (nebo alespoň to psali na cedulce u vstupu), tak jsme si na důkladnější důlní průzkum netroufli.
U Rozcestníku Ranč na Kamenci jsme si to naopak užili o to více. Ponejprv jsme prozkoumali okolí kamene „dloubátkem“ (další nezbytná součást pirátského vybavení, takový šikovný klacek k podpovrchovému průzkumu po vzoru lavinových záchranářů). Když jsme nic podezřelého neobjevili, přišel na řadu „cestovní rýček“. Po důkladné pátrací akci to pak v okolí vypadalo, jak kdyby tam něco k snědku hledal divočák (tedy spíš trocha větší skupinka divočáků), ale ani to nestačilo. Tak jsem po sobě umaskovali stopy a protože už bylo hodně pozdě, vrátili jsme se zpátky a na zříceninu Bradlec jsme tak ani nedošli.
No nic, tak zase za rok, v září se do Jičína určitě vrátíme :o)…
(16. září 2012)
Magdaléna "Matu-" Turinská
 - 7.8.2012, 21:26:15
Nenašli sme vůbec nic!!!!!!
Napsat nový komentář
Jméno:

Kontrola proti spamu: opište následující kód čtyřipěttřijednačtyři
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
POKLAD.cz je časově neomezenou hrou, která podporuje cestování rodin s dětmi ve věku 8-15 let. K dnešnímu dni je pro Vás připraveno 53 výletních tras pro půl až celodenní výlety ve Středočeském kraji a Českém Ráji. Na těchto trasách můžete odhalovat tajemství, hledat ukryté kešky či získat putovní dřevěné mince v místech pokladnic. To vše s pomocí připravených map nebo Vašich GPS přístrojů. Bude nám potěšením, pokud se do tohoto projektu zapojí zvídavé ratolesti i ochotní rodiče. Marketingové aktivity projektu jsou spolufinancovány tvůrcem hry a Ministerstvem pro místní rozvoj.
Kontaktní adresa pro Vaše případné dotazy: poklad@poklad.cz.

Novinky

Papouch Ferda
Papouch Ferda
Hurrrrá na prrrráááázniny! Kdo se kam chystáte suchozemci??
28.6.2013 18:06:51
Poklad.cz
Poklad.cz
Ahoj suchozemci! Velká voda určitě na některých výletních trasách poškodila i skryté poklady. Očekáváme vaše depeše, kde je potřeba sjednat nápravu. DÍKY!
21.6.2013 09:58:14
Papouch Ferda
Papouch Ferda
Posádko, prrrázdniny jsou za dveřmi a to je příležitost vyrrrazit za poklady. Stále je spousta trrras, které zatím nikdo neprrrobádal. Jsem tedy zvědav, kdo je letos "pokoří" :-)
21.6.2013 09:51:47
Papouch Ferda
Papouch Ferda
A pokud některrrá pirrrátská banda vyrrrazí až v neděli 2. 6. tou samou trrrasou, může zažít v železničním muzeu parrrádní oslavu dětského dne. Co tu zažijete, uvidíte? Cesta parrrním vlakem, výstava parrrních a motorrrových lokomotiv, prrrovoz modelového kolejiště, hrrry a soutěže. Prrrostě parrrádní zábava :-)
31.5.2013 19:08:42